🦐 Verse ambachtelijke garnaalkroketten met Grijze Garnalen (Kopie)
€ 27,00
GRATIS verzending
🦐 Rijkelijk gevuld met verse grijze garnalen
Ambachtelijk bereid,een heerlijk krokante buitenkant en een smaakvolle vulling.
6 stuks – €27,00 (€4,50/st)
12 stuks – €52,80 (€4,40/st)
⭐ 24 stuks - €103,20 (€4,30/st) BESTE PRIJS
❄️ Ideaal om thuis in te vriezen
🎄 Perfect voor de feestdagen
🦐 RESERVEER NU UW GARNAALKROKETTEN VOOR DECEMBER
Kies 6, 12 of 24 stuks en plaats eenvoudig uw bestelling.
Ambachtelijk bereid in beperkte productie – bestel tijdig.